هر فعالیتی که در حیطه تجارت انجام شود باید دارای نام تجاری و علامتی منحصربه فرد باشد که این امر را به صورت ثبت برند یاد می کنند، در صورتی که متقاضی ثبت برند در خراسان جنوبی باشید ما در متن زیر با ذکر نکات تخصصی راهنمای شما عزیزان و تجار عزیز می باشیم تنها کافی است با ما همراه باشید و در صورت پیش آمدن هر نوع سوالی با کارشناسان بین الملل در ارتباط باشید.

ثبت برند در خراسان جنوبی

راهبرد نام و نشان تجاری اجزای خاص یک شرکت می باشد. خدمات و محصولات مختلف که می فروشد و یا استفاده می کند که از آن بهره می گیرد. نام و نشان تجاری نشان دهنده ابزاری نو و موجودیت یافته می باشد.

راهبرد نام و نشان تجاری تصویری ایجاد خواهد کرد که هر فعال اقتصادی آن را هدف می نامد.

برند معیاری را انتخاب می کند که هر کمپانی را متمایز می کند. حق انتخاب نام و نشان تجاری راهبردی بسیار مهم در بازارهای صنعتی می باشد.

راهبرد نام گذاری برند انتخاب اجزای خاص و معمول نام و نشان تجاری برای محصولات و خدمات مختلفی که برای شرکت و همچنین خدمات که ارائه می دهند به کار می رود.

اصول اولیه طرح راهبرد نام و نشان تجاری نوعی از اصول زیربنایی می باشد. بطور کلی به نوع ماهیت کسب و کار و راهبردی که در آن صنعت پیشرو دارد نام و نشان تجاری به همان سو سوق پیدا می کند.

هر شرکت جهت بهره مندی از سهم بیشتر بازار باید چندین نام و نشان تجاری داشته باشد که هر کدام از این نام و نشان تجاری باید در عرض عمق و طول باید متمایز باشد. این نام معمولا شامل تمام محصولات و خدمات یک فعال اقتصادی و کسب و کار می باشد.

ثبت آرم تجاری در خراسان جنوبی

یک نام عبارت نماد طرح یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص باشد که به وسیله ی آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می گردد. عنوان قانونی برای برند نشان تجاری است.

نام های تجاری یا برند ها در سبک های متفاوتی هستند هر شکلی که قابل رویت باشد و تمام قوانین حقوقی را رعایت کرده باشد، از انواع علامت تجاری به شمار رفته و قابل ثبت می باشد.

نام تجاری یا برند برگرفته از واژه های آغازین یک عبارت مانند وی آی پی یا کی ف سی. برخی از برندها از نام افسانه ها یا داستان های قدیمی استخراج شده است.

ثبت برند در خراسان جنوبی

فواید ثبت برند در خراسان جنوبی چیست؟

یکی از فواید ثبت برند این است که علائم تجاری مانع تلاش‌های متقلبان،‌ برای استفاده از علائم مشخص به منظور فروش محصولات و ارائه خدمات نامرغوب یا متفاوت می‌شوند.

این نظام، آگاهی و امكان سرمایه‌گذاری جهت تولید و فروش كالاها و خدمات را در منصفانه‌ترین شرایط ممكن به مردم می‌دهد و از این راه تجارت بین‌المللی را تسهیل می‌كند.

ثبت برند یکی از اقدامات مهم و تاثیرگذار هر فرد حقیقی و حقوقی برای شناساندن محصولات و خدمات و نام تجاری خود می باشد.

همچنین ثبت برند به شخص و شرکت حق و حقوق قانونی می دهد که کالاها و خدماتش را متمایز کرده و در قالب خاصی به عرضه برساند.

از مهم ترین و اساسی ترین ویژگی ها و مزایای برند این است که کسب و کار و محصولات را به مردم می شناساند و نام آن را در ذهنشان حک می کند.

دیگر نکته این است که وقتی مشتری از کالا یا خدمات راضی باشد، همواره به یاد خواهد داشت که تحت این نام و برند کالا و خدماتی ارائه می شوند که کیفیتی خوب داشته نیازهایش را برآورده می کند.

ویژگی دیگر ثبت برند این است که قدرت و عظمت یک کسب و کار را به مشتریان می رساند. مردم این طور در ذهن دارند که وقتی شرکتی یک برند خاص برای خودش انتخاب می کند شرکت بزرگ و قدرتمندی است. به همین علت اگر یک برند خوب و تاثیرگذار داشته باشد، می تواند شرکت خود را نیرومندتر از آنی که هست معرفی کند.

ماهیت کلی ثبت برند در خراسان جنوبی

ثبت برند همان ثبت نام تجاری، نشان تجاری یا برند می باشد. با ثبت برند می توانید کالا و خدمات خود را به همه مشتریان معرفی نموده و خود را از دیگر رقبای خود متمایز کنید.

ثبت برند از اموری است که برای شرکت های تولیدی کاملا اجباری می باشد. زیرا در زمان اخذ گواهی استاندارد باید ثبت علامت تجاری (برند) را انجام داده باشید. اگر چنانچه هنوز اقدام به ثبت برند خود ننموده اید، از همین حالا اقدام نمایید تا شما هم به عنوان یکی از برترین ها در سطح جهان شناخته شوید.

برندینگ در خراسان جنوبی به چه معناست؟

برندینگ نام ونشان تجاری می باشد که برای معرفی کالا و خدمات یک محصول و تشخیص آن با سایر کالاها و خدمات مشابه، به ثبت می رسد.

کلیه مشتریان و موکلین گرامی در صورت تمایل در هر نقطه از ایران بزرگ و سربلند میتوانند با موسسه تماس حاصل نموده و از خدمات منحصر به فرد موسسه حقوقی بین الملل مبتکر در خدمات نوین ثبت شرکت، ثبت برند و برند سازی  کسب اطلاع نمایند.
لازم به ذکر است در این مجتمع حقوقی کلیه مراحل ثبت برند طراحی وساختار فیزیکی برند و بازارسازی و برندینگ در قالب پکیچ در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

مزایای ثبت برند تجاری در خراسان جنوبی

 • به منظور اثربخش بودن کسب و کار یک برنامه ریزی اولیه به وسیله مدیریت برند باید ایجاد گردد. ارزش نوآوری به جای کنترل ساده هزینه برند لازم است. راهبرد به سمت یک برند برتر باید شروع شود.
 • هر شکل از مسیر روابط با خریدار آن کالا یا خدمات باید برنامه ریزی شود و در جهت وفاداری مشتری تنظیم شود. کانال های توزیع با کیفیت بالا و رویکردهایی برای برند ایجاد گردد. برنامه های جامع تبلیغاتی و راهبرد هر برند ایجاد گردد.
 • این برنامه هاحضور در بازارها از طریق محصولات در کانال های توزیع دارای کیفیت بالا نشان می دهد. تمرکز بر ارتباط ماا گروه های تاثیر گذار برند پیوسته اهمیت دارد.
 • نقش برند در ایجاد هویت و اعتماد مشتریان ارزیابی گردد و تمامی ارتباطات به توسعه شرکت و تصویر ذهنی برند منجر می گردد. حفظ شهرت برند یک اولویت اساسی می باشد زیرا یکی از ارزشمندترین دارایی یک شرکت می باشد.
 • نقش اصلی در ایجاد هویت یک شرکت و رساندن آن به جایگاه ویژه اقتصادی بازار، ساختار متفاوت برند می باشد. در بازاری که شرکتی ساختار برندی واضح و قابل فهم داشته باشد.
 • عنصر موفقیت یک خلق ساختار برند منسجم و هماهنگی در تمام سطوح می باشد. تمرکز محدودی بر برند در یک کمپانی و ثبت ساختار در بازارهای جهانی اعم این مورد است.
 • نوع برند نباید به تنهایی و بدون پشتوانه کیفی آغاز شود. در طول زمان باید شکل گرفته و به تدریج اصلاح و اصلاحاتی صورت پذیرد. که با این فرآیند رسالت ساختار برند به تدریج شکل میگیرد.
 • آگاهی عمیق با وسعت عمیق تر از برند
 • ایجاد نقطه تمایز در برند عکس العمل های مثبت و قابل حس در برند
 • ایجاد رابطه خوب با برند همگی با دستیابی این چهار مرحله در ساختار برند تصویر سازی ذهنی برند ایجاد خواهد شد.

حوزه های ثبت برند در خراسان جنوبی

 •  ثبت برند در نهبندان
 • ثبت برند در سربیشه
 • ثبت برند در بیرجند
 • ثبت برند در قائن
 • ثبت برند در قائنات
 • ثبت برند در سرایان
 • ثبت برند در خضری دشت
 • ثبت برند در بیاض
 • ثبت برند در بشرویه
 • ثبت برند در آیَسک
 • ثبت برند در اسلامیه
 • ثبت برند در فردوس
 • ثبت برند در طارق