در راستای فرایند سامانه ای ثبت برند در اهواز در صورت نیاز کلیه عزیزان استان خوزستان شهر اهواز میتوانند از این به بعدمراحل ثبت برند دراهواز را به موسسه حقوقی بین الملل با برند تجاری مجتمع ثبت شرکت و برند واگذار نمایند.

کلیه مراحل ثبت برند در اهواز با ارائه مشاورههای کاملا تخصصی توسط کارگروه ثبت برند در اهواز راه گشای نیاز شما عزیزان فعال اقتصادی در شهر اهواز میباشد.

در صورت نیاز به ثبت برند در اهواز و یا همچنین ثبت تخصصی انواع شرکت و دیگر خدمات اداری و ثبتی مرتبط با شرکت ها میتوانید از کارشناسان و کارگروه متخصص ثبت برند در اهواز راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

لازم به ذکر است کلیه مراحل تدوین و تنظیم اظهارنامه ثبت برند و مراحل اداری و حقوقی ثبت برند در اهواز توسط تیم زبده مجموعه بین الملل با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام میگردد.

شما می توانید از مشاوره های رایگان کارگروه ثبت برند در اهواز و خوزستان به صورت رایگان استفاده نموده و کلیه مراحل ثبت برند در استان خوزستان را به مجموعه بزرگ بین الملل واگزار نماید.

ثبت برند در اهواز

توضیحات کوتاه در خصوص موقعیت جغرافیایی استان خوزستان و شهر اهواز

شهر اهواز با ۲۰٫۰۰۰ هکتار مساحت، چهارمین شهر وسیع ایران پس از تهران، مشهد و تبریز می‌باشد. جمعیت آن نیز در سرشماری سال ۱۳۸۵ ۱٬۰۵۹٬۴۶۱ نفر بوده که اهواز را در جایگاه هفتمین شهر پرجمعیت ایران قرار می‌دهد.

اهواز مرکز استان خوزستان یکی از کلان شهرهای ایران است. این شهر که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد، در موقعیت جغرافیایی ۳۱ درجه و ۲۰ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ درجه و ۴۰ دقیقه طول شرقی، در بخش جلگه‌ای خوزستان و با ارتفاع ۱۸ متر از سطح دریا واقع شده‌است.

کارون پرآب‌ترین رود ایران با سرچشمه گرفتن از کوههای بختیاری، با ورود به اهواز، شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم نموده و جلوه زیبایی به شهر داده‌است.

وجود کارخانجات بزرگ صنعتی، تاسیسات اداری و صنعتی شرکت مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران، اهواز را به یکی از مهم‌ترین مراکز صنعتی ایران تبدیل کرده و همین امر سبب شده که مهاجران بسیاری روی به اهواز کنند.

شهرهای اطراف اهواز عبارتند از: شهرهای تاریخی مسجدسلیمان، دزفول، اندیمشک و شوشتر و شوش در سمت شمال، رامهرمز، هفتکل، ایذه، باغ ملک در شرق، بهبهان، ماهشهر، شادگان و خرمشهر در جنوب و سوسنگرد، هویزه و بستان در سمت غرب.

اولین کارخانه ریسندگی و بافندگی

در سال ۱۳۰۹ شمسی در دوره پهلوی اول اولین کارخانه ریسندگی و بافندگی توسط چند نفر از تجار شهر به صورت شرکت سهامی در انتهای خیابان امام خمینی (ضلع شرقی) روبروی ساختمان فعلی جهاد کشاورزی استان احداث گردید. کارخانه مزبور را از شرکت آ. ا. گ (A.E.G) خریداری کرده بودند. قسمت اعظم ساختمان کارخانه ریسندگی طی سالهاس اخیر توسط صاحبان آن تخریب وبخشی از زمین به فروش رسید. باقی‌مانده بنای مذکوربه شماره۲۹۱۳ در تاریخ بیستم آذرماه سال ۱۳۷۹ شمسی به ثبت آثار ملی کشور رسیده‌است. اما با کمال تاسف در مهرماه سال ۱۳۸۴ شمسی بقایای آن تخریب گردید.

با توجه به ویژگیهای مهم و بارزاقتصادی شهر اهواز موسسه ثبتی بین الملل را تشویق به ایجاد کارگروه ثبت شرکت و برند در اهواز نمود.از این رو با راه اندازی این کارگروه دیگر نیازی به رفت و آمد و هزینه های بالا جهت ثبت برند در اهواز را شما عزیزان نداشته و می توانید کلیه مراحل ثبت برند در اهواز و کلیه امور اداری شرکت ها را به ثبت بین الملل واگذار نماید.