جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
به این مقاله امتیاز دهید

ثبت اسم شرکت تک سیلابی یکی از مهم‌ترین مراحل در تاسیس یک کسب‌وکار جدید است ، که متاسفانه اغلب اشتباهات زیادی در این مورد انجام شود. یک نام تک سیلابه شرکت خوب باید منحصربه‌فرد بوده و به‌آسانی به خاطر سپرده شود و موجب سودآوری در آینده شود.

انتخاب نام مناسب شرکت تک سیلابه بسیار مهم است، در ادامه چند اشتباه معمول را که کارآفرینان در انتخاب نام شرکت برای کسب‌ و کارشان انجام می‌دهند، معرفی می‌کنیم. با دوری از این اشتباهات می‌توانید نام تجاری شرکت تک سیلابه ماندگار و مناسبی برای خود تهیه کنید.

استفاده از نام‌هایی که دسترسی به آنها از دسترسی به تاکسی در شب سال نو هم سخت‌تر است.

آیا نامی که انتخاب کرده‌اید قبلا استفاده شده یا خارج از دسترس است؟ اگر قبلا ثبت شده یا توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گرفته باشد، شما نمی‌توانید از آن استفاده کنید. برای مشاهده علائم و اسامی ثبت شده شرکتهای تک سیلابه می‌توانید با تماس با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بین الملل از این موضوع در خصوص ثبت اسم تک سیلابه مطلع گردید.

انتخاب اسم شرکت تک سیلابی

راهنمای انتخاب نام شرکت تک سیلابه به ما بسیار کمک میکند .یکی از مقدمات ثبت شرکت ، انتخاب نام شرکت مناسب می‎باشد که در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس و ثبت شرکت محسوب می‎شود. انتخاب نام تا حدی اهمیت دارد که می توان گفت قبل از اینکه مصرف کنندگان با محصولات آشنا شوند، عموما نام شرکت را مشاهده می‎کنند.

اهمیت نام شرکتهای تک سیلابی

از مقدمات ثبت شرکت، انتخاب نام می‎باشد که در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس شرکت محسوب می‎شود. برخی از مدیران سعی می‎کنند در انتخاب نام برای شرکت وسواس زیادی به خرج دهند و زمان و انرژی زیادی را نیز صرف این کار می‎کنند.

این در حالی است که عده ای دیگر بدون توجه به عواملی که بعدها می‎تواند در رونق کسب و کار موثر باشد، نام شرکت را انتخاب و پس از گذشت مدتی دوباره تصمیم به تغییر نام می‎نمایند.

انتخاب نام تا حدی اهمیت دارد که می توان گفت قبل از اینکه مصرف کنندگان با محصولات آشنا شوند، عموما نام شرکت را مشاهده می‎کنند. بهترین حرف این است که بگوییم، نام شرکت مهم تر از کیفیت محصولات و خدمات می‎باشد زیرا اولین و تنها چیزی است که در خاطر مصرف کننده می‎ماند.

ادامه مطلب
اسم شرکت

ثبت اسم تک سیلابی برای شرکت ها  توسط موسسه حقوقی بین الملل

ثبت بین الملل برای  صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است و آن هم ثبت اسم تجاری به صورت یک سیلاب از سیلابهای نام شرکت می باشد .

اسم و علامت تجاری در حقیقت مثل یک مارک می باشد و علامت شناسایی محصولات و خدمات  شماست و در عین حال دست شما را برای انتخاب تعداد سیلابها باز می گذارد و به این ترتیب با ثبت اسم تجاری تک سیلابه علاوه بر قانونی کردن نام تجاری خود می توانید آن را در تبلیغات و مراودات و مکاتبات کاری و اداری خود نیز استفاده نمایید، پس می بینید که نام تجاری تک سیلابه می تواند جایگزین مناسبی برای شما باشد .

ثبت شرکت جهت انتخاب و ثبت نام تجاری تک سیلابه برای شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه می کند تا شما را از قوانین موشکافانه و سختگیرانه انتخاب نام شرکت که در زیر به آنها می پردازیم دور نگاه دارد.

در انتخاب نام شرکتهای تک سیلابه موارد ذیل الزامی می باشد.

  •  اسامی قابلیت ثبت دارند که دارای سابقه ثبت نباشند.
  •  دارای معنا و مطابق با فرهنگ جمهوری اسلامی باشد و نام هایی که مخالف با موازین شرعی، نظم عمومی و یا بی معنا یا الفاظ قبیحه و مستهجن و خلاف اخلاق حسنه باشد قابل تایید نمی باشد.
  •  اسامی انتخابی می بایست در لغتنامه دهخدا و یا در فرهنگ معین وجود داشته باشند. یعنی همان طور که قبلاً اطلاع دادیم می بایست واژگان ایرانی باشند.
  •  جهت انتخاب نام شرکت می بایست حداقل تعداد 3 سیلاب باشد، مثلاً : رهپویان علم دانش.
  •  در انتخاب اسم شرکتها حتما باید از اسامی خاص استفاده گردد.

انتخاب اسم شرکت تک سیلابی

نکات مهم جهت انتخاب نام تجاری

زمانی که قصد نام‌گذاری کسب وکار خود را دارید، باید بدانید این نام باید بیان‌کننده چه چیزی باشد. جواب به این سوال طولانی است. نام تجاری می‌تواند بیش از حد طولانی یا محدود و کوچک باشد، همچنین می‌تواند به نامی ماندگار تبدیل شود یا به راحتی فراموش شود.

در این مقاله ۱۰ سوالی که پیش از انتخاب نام تجاری باید پاسخ داده شود، ارائه شده است؛ لازم است به یاد داشته باشید که در نهایت نام تجاری جایگاه شما را در بازار تعیین خواهد کرد.

۱) از نام تجاری برای موفقیت شرکت خود چه انتظاری دارم؟ استیو مانینگ موسس آژانس ایگورIgor واقع در کالیفرنیا که مشاور انتخاب نام تجاری نیز هست، می‌گوید: «نام تجاری می‌تواند شما را نسبت به رقبا متمایز کرده و تصویر شرکت شما را تقویت سازد.

راز موفقیت شرکت های بزرگ در انتخاب اسم شرکت

انگیزه برای طی کردن مسیر موفقیت: اشتیاق

اولین عاملی که منجر به موفقیت می شود، اشتیاق افراد می باشد. یکی از طراحان اتومبیل به نام “فرمین توماس”، عامل اشتیاق را به عنوان انگیزه افراد و هدایت بخش برای دستیابی به موفقیت می داند. کسانی که به کار خود عشق داشته و انگیزه آن ها تنها کسب درآمد نیست، در شغل خود موفق هستند. چنین افرادی در آینده نه چندان دور به درآمد نیز می رسند.

ادامه مطلب
ثبت شرکت در آذربایجان غربی با کم ترین هزینه

تمرکز بر هدف

فیلمساز معروف به نام “نورمن جویسن” داشتن هدف واحد و تمرکز بر آن را از عوامل موفقیت افراد دانست.

کار مساوی است با تفریح

تلاش و کار زیاد را می توان از دومین عامل موفقیت دانست. مدیرعامل یکی از بزرگترین شرکت های جهان به نام ” روپرت مورداک “، کار و تلاش را عامل موفقیت شرکت خود دانسته است و به نظر او، چیزی که بهای زیادی داشته باشد، کار و تلاش بیشتری نیز می طلبد.

پس از اطمینان از ثبت شرکت خود، این کار و تلاش می تواند برای شما حتی سرگرم کننده باشد. کسانی که به کار به عنوان وسیله سرگرمی خود نگاه می کنند، سخت برای آن تلاش می کنند و از انجام کار و تلاش زیاد خود لذت می برند.

تمرین و سعی مداوم و همیشگی

“الکس گاردا” که مدیرعامل شرکت موفق تولید بازی های رایانه ای است، معتقد است موفقیت فرمول جادویی ندارد و فقط به تمرین و ارتقای مهارت های خود نیاز دارد.

ارائه خدمات باکیفیت

یکی از پزشکان و استادان جراحی دانشگاه های آمریکا به نام “شرویت نولاند”، ارائه خدمات باکیفیت و ارزشمند به مردم را از عوامل مهم موفقیت شرکت ها و اشخاص دانست.

داشتن ایده های خلاق

“بیل گیتس” یکی از ثروتمند ترین مردم جهان و مدیرعامل شرکت ماکروسافت می گوید: ” من یک ایده ناب و فوق العاده داشتم و می خواستم نخستین شرکت تولیدکننده نرم افزارهای ویژه رایانه های شخصی و خانگی را راه اندازی کنم و به هدف خود رسیدم!” و توانست به ایده و هدف خود برسد.

داشتن اراده محکم و محرک

دانشمند علوم دریایی به نام به نام “دیوید گالو”، داشتن اراده محکم و محرک را جزو عوامل موفقیت دانسته و تاکید زیادی بر آن دارد. کسانی که دارای اعتماد به نفس زیادی هستند، می توانند در تصمیم های خود محکم و با اراده باشند. اکثر افراد، از مادرهای خود به عنوان منبع انرژی و ایجادکننده انگیزه و دادن اراده محکم، یاد می کنند.

تحمل مشکلات و سختی ها

اگر بخواهیم یکی از عوامل موثر در موفقیت را ذکر کنیم، عامل سماجت و صبر هنگام برخورد مشکلات، تنها عامل برای غلبه بر سختی ها و ناملایمات می باشد. این خیلی مهم است که شما بتوانید روحیه خود را حفظ کرده و انتقادها و فشارهای اطرافیانتان، شما را دلسرد و ناراحت نکند.

بررسی و تحقیقات در خصوص اسم شرکت و برند تک سیلابی

بررسی تحقیقات پیشین در زمینه معیارهای تاثیرگذار بر نام برند نشان می دهد 19 معیار بر یک نام برند تاثیرگذار می باشد. به منظور شناسایی مهم ترین معیارها، تیمی از خبرگان برند تشکیل شد و آنان به انتخاب مهم ترین معیارها پرداختند که سرانجام 17 معیار را به عنوان معیارهای مهم تشخیص دادند.

ادامه مطلب
اخذ نمایندگی از شرکتهای خارجی

در مرحله بعد با به کارگیری فرآیند تحلیل شبکه ای (ANP) اقدام به وزن دهی به معیارها شده است و در نهایت بر اساس وزن معیارها رتبه بندی شده اند. همچنین یک شرکت بازرگانی صاحب نام فعال در زمینه صنعت چسب برای محصول جدید خود به دنبال انتخاب نام برند مناسبی می باشد.

برای این منظور کارشناسان مرتبط اقدام به انتخاب 3 نام برند (الف، ب و پ) کردند که بر اساس معیارهای تاثیرگذار به انتخاب مناسب ترین نام برند پرداخته شده است.

نتایج نشان می‌دهد که تاثیرگذارترین معیارهای اصلی بر نام برند به ترتیب عبارتند از: عوامل عاطفی، عوامل زبانی، عوامل بازاریابی و عوامل قانونی. از جمله مهمترین نتایج کاربردی تحقیق جاری باید به لزوم توجه ویژه مدیران و دست اندرکاران حیطه بازاریابی به عوامل عاطفی و زبانی اشاره داشت.

همچنین 5 زیرمعیار مهم و تاثیرگذار بر نام برند به ترتیب به شرح زیر است: منحصربفرد بودن، جذاب بودن، با معنی بودن، علامت تجاری ثبت شده بر اساس قانون و تداعی کننده عملکرد محصول یا تصویر شرکت.

در پایان مطلوبیت نام های سه گانه برای انتخاب به عنوان مناسب ترین نام برند تحت معیارها و زیرمعیارها بررسی شد و نتایج نشان دهنده این مطلب است که نام برند “ب” مناسب ترین نام برند می باشد. همچنین نام برند “الف” و “پ” در رده های بعدی قرار می گیرند.

توضیحاتی سریع در حوزه ثبت اسم شرکت تک سیلابی

شرایط و مراحل ثبت اسم شرکت تک سیلابی

جهت ثبت اسم شرکت تک سیلابی در کرج و تهران می توانید از مشاوره های کارگروه تعیین نام در حوزه ثبت اسم شرکت  تک سیلابی استفاده نموده و از مزایای منحصر به فرد ثبت اسم شرکت  تک سیلابی در زمینه فعالیت شرکت خود بهره مند گردید.

در صورت نیاز به ثبت اسم شرکت  تک سیلابی شرکت خود با کارگروه ویژه ثبت اسم شرکت در موسسه حقوقی بین الملل ارتباط برقرار نمایید.

توضیحاتی کوتاه در خصوص ثبت اسم شرکت  تک سیلابی

ثبت اسم شرکت  تک سیلابی از پر درخواست ترین اسامی برای ثبت شرکت ها هستند . شناساندن و تبلیغات در شرکت در شرکت هایی که اسم آن ها تک سیلابی است راحت تر صورت می گیرد.

اگر مایل هستید اسم شرکت شما تک سیلابی باشد حتماً از اسامی خاص استفاده نمایید که دارای مستند معنایی در لغت نامه ها و یا فرهنگ نام باشد . در این خصوص میتوانید با مشاوره از کارشناسان خبره در مجموعه ثبت شرکت و برند بین الملل اطلاعات لازم در خصوص نحوه انتخاب نام شرکت را داشته باشید.

در پایان در صورت هرگونه اطلاعات در خصوص ثبت شرکت در کرج و تهران و دیگر نقاط ایران و همجنین ثبت برند در کرج و تهران و دیگر نقاط ایران و ثبت تغییرات شرکت در کرج و تهران و دیگر نقاط ایران و همچنین انتخاب اسم تک سیلابی برای شرکت و برند خود حتما با کارشناسان بین الملل تماس حاصل نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x