لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در ایران

هر شرکتی برای اینکه به رسمیت برسد باید در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد و پس از ثبت شرکت، دولت بر آنها نظارت لازم را خواهد نمود. وقتی که شرکتی به ثبت می رسد، مزایای بسیاری برای ما خواهد داشت. از جمله این مزایا میتوان به اعتبار حاصله از ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها نام برد. همچنین برای اینکه بتوانیم با شرکتهای ثبت شده دیگر داد و ستد انجام دهیم، باید از صحت ثبت شرکت آنها اطلاع پیدا کنیم. برای اطلاع از اسامی شرکتهای ثبت شده چکار باید کرد؟ ثبت بین الملل در این مقاله می خواهد به مطالبی درباره این مطلب بپردازد تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

لیست اسامی

 

لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در اداره ثبت شرکتها ایران

برای دسترسی به لیست اسامی شرکت های ثبت شده در اداره ثبت شرکتها ایران به چند روش می توان اقدام نمود :

1-بدر وهله اول رای جستجوی شرکت های ثبت شده ، میتوان با ثبت بین الملل تماس گرفت و کلیه امور ثبتی در این خصوص را به مشاوران و کارشناسان ثبت بین الملل سپرد، هم چنین می توان به سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور مراجعه کرد. در این سامانه می توان بر اساس موارد زیر شرکت ها را جستجو نمود:

 • نام شرکت ثبت شده.
 • شماره ثبت شرکت ثبت شده.
 • شناسه ملی شرکت ثبت شده.

بنابراین از این طریق میتوان استعلام شرکت های ثبت شده را گرفت.

2.دومین راه برای بررسی اطلاعات مهم و اساسی شرکتهای ثبت شده، از جمله آگهی تاسیس شرکت که شامل اسم شرکت، تاریخ ثبت شرکت، اسامی اعضا هیئت مدیره شرکت، سرمایه شرکت، حق امضا مجاز شرکت و آدرس شرکت ثبت شده در آن قید میگردد و همچنین کلیه تغییرات شرکتهای ثبت شده از طریق سایت رسمی روزنامه رسمی کشور می باشد. کافیست پس از مراجعه به سایت روزنامه رسمی کشور، اطلاعات لازم در مورد شرکتهای ثبت شده در اداره ثبت شرکتها را با قید یکی از موارد زیر جستجو نمایید :

 • اسامی شرکتهای ثبت شده.
 • تاریخ ثبت شرکتهای ثبت شده.
 • شماره ثبت شرکتهای ثبت شده.
 • شناسه ملی شرکتهای ثبت شده.

بنابراین با کمترین اطلاعات از شرکتهای ثبت شده میتوان در روزنامه رسمی کشور، استعلام ثبت شرکت را بررسی نمود. از طریق سایت روزنامه رسمی کشور و یا مراجعه حضوری به این سازمان، میتوان لیست اسامی شرکت های ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها را بدست آورد.

3- سومین راه برای بررسی شرکتهای ثبت شده، مراجعه به اداره ثبت شرکتها می باشد، که برای شرکتهای ثبت شده در هر آدرس پستی باید به اداره ثبت شرکتهای آن ناحیه مراجعه نمود. اما از آنجا که طبق بخشنامه های اداره ثبت شرکتها، مراجعه حضوری امکان پذیر نمی باشد، بنابراین باید به آدرس سایت رسمی اداره ثبت شرکتها رجوع کرد و از طریق این سایت، استعلام شرکتهای ثبت شده را انجام داد در صورتیکه هر یک از راههای فوق را نتوانستید انجام دهید، میتوانید با موسسه حقوقی بین الملل تماس گرفته و از مشاوران کارشناسان تخصصی ما بهره ببرید.

برای اینکه هر شرکتی بتواند به صورت رسمی و قانونی فعالیت خود را آغاز کند، و به فعالیت خود ادامه بدهد و شخصیت حقوقی پیدا کند باید ثبت شود.به موجب همین امر به ثبت رسانیدن شرکت امری الزامی است.در اداره ثبت شرکتها،شرکتها به ثبت می رسند و مطلوب ترین روش برای ثبت یا عدم ثبت شرکت مورد نظر استعلام گرفتن از آن می باشد که در ذیل به توضیحاتی در این خصوص خواهیم پرداخت همراه ما باشید.

 

ثبت بین الملل

 

لیست اداره شرکتهای ثبت شده در اداره ثبت شرکتها

اداره ثبت شرکتها به عنوان مرجع قانونی ثبت شرکت و موسسات غیرتجاری زیر مجموعه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد. این سازمان در هر شهر بصورت مجزا می باشد. در چند سال گذشته با رویکرد دولت نسبت به انجام امور از طریق اینترنت، اداره ثبت شرکتها نیز با راه اندازی سامانه الکترونیک ثبت شرکت ها، بسیاری از فرآیندها را تسهیل نموده است.لازم به ذکر است تمامی امور ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، دفاتر پلمپ تجاری از طریق همین سامانه صورت خواهد پذیرفت و در داخل سامانه بر اساس شهر نسبت به انتخاب واحد ثبتی خود امور مورد نظر انجام می گیرد. سایت اداره ثبت شرکتها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir می باشد،به هم چنین برای آگاهی درباره لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در اداره ثبت شرکتها می توانید با ثبت بین الملل تماس بگیرید و کلیه امور خود را به ما بسپارید هم چنین می توانید به سایت فوق الذکر مراجعه کنید و از شرکتهای ثبت شده استعلام بگیرید.

ثبت بین الملل آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج می باشد.لذا می توانید کلیه امور ثبتی خود را به ثبت بین الملل بسپاریدموسسه حقوقی بین الملل با سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج پاسخگوی کلیه سوالات شما فعالان اقتصادی خواهد بود. هدف ما جلب رضایت شماست.با شماره تلفن 32711327-026 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان مشاوران و کارشناسان باتجربه ثبت بین الملل بهره مند شوید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

فاطمه روحی ازامل

باسلام این شماره بشمامیدهم بازنده تماس گرفتندگفتندازشرکت بازرگانی ایلنس تحت نظرقوه قضائیه هست شماره شمادرلیست برندگان ماشین قراردارد بایدمقداری پول بدهیدتاشمادرلیست برندگان قراربگیرید09390621346کد991

پاسخ

حسین

سلام ما از کجا بفهمیم که لیست تمام شرکتهایی که در سازمان املاک کشور ثبت شده ؟

پاسخ

مرضیه

سلام.وقت بخیر میخاستم ببینم شرکت انتخاب سرویس(کوانتوم) در اصفهان،شرکت معتبری است؟ سفارش انلاین لوازم خانگی داره و پرداخت هزینه قبل از تحویل کالا هست

پاسخ

نبی

سلام خاستم ببینم آیا شرکت آرین شیمی تابران شرق در حوزه کود دی آمونیوم فسفات فعالیت دارد

پاسخ

حسین تقی پور

باسلام و احترام ، خواهشمنداست در صورت امکان شماره تلفن دفترشرکت راهیان نیکران خودرو یامدیرعامل آن شرکت آقای قربانپور را به شماره موبایل بنده پیامک فرمایید

پاسخ

فاطمه صالحی فشمی

باسلام خدمت مسولین ومشاورین سایت اطلاع رسانی رسمیت وثبت شماره وشناسه ی ملی شرکتها. من مدتی درشرکت کاریابی کاردرمنزل فرازاندیش سدنا، بسته بندی حبوبات درمنزل برای پسربیکارجوانم ثبت نام کرده ام وازکارخبری نشد ونگرانم .گفتندتا۴۵ روزصبرکنم ونوعددوروزدیگربه پایان می رسد.لطفا کمکم کنید.آیاشرکت فعالیت کاری به روز دارد ومعتبرهست یاکلاهبرداراست؟

پاسخ

مریم

سلام.میخواستم ببینم آیا شرکت های کار درمنزل هم میشه اینجا استعلام گرفت؟شرکت پایا هنر کسب و کار رادین. اگه نمیشه کجا پس باید مطمعن بشم این شرکت کلاه بردار میست ممنوک

پاسخ

ترنم

دوست عزیز پایا هنر کلاهبرداریه.کلاهبرداری محض هست.پلیس فتا اعلام کرده اسمشو.

پاسخ

فاطمه

سلام منم ثبت نام کردم ولی فقط پول گرفتن ۲ سال میشه

پاسخ

سارا

سلام دوست عزیز پایا هنر من دوتا از کارهاشو شرکت کردم فقط الکی پول میگیرن بعد کار رو هم بهانه میگیرن که کارشناس قبول نکرده کلاهبردارن

پاسخ

اسفند صانعی

سلام میخواستم بدونم شرکت‌های : ۱-فتح ساحل ۲-سفینة النجاة وجود دارند فعالند ؟ آدرس و تلفنشون لطفا

پاسخ

آقا

باسلام خواستم بپرس آيا شركت تعاوني مسكن مهر 16 آبادان با شماره ثبت 4559 موجود است به ثبت رسيده ؟با مديريت آقاي يونس زائر بغلانيان؟؟

پاسخ

جعفری

سلام میخواستم ببینم شرکت تلفیق هنربه ثبت رسیده یانه

پاسخ

سید علی ضرغامی

با سلام. حدود 20سال پیش مقداری سهام از شرکت سرمایه گذاری پرتو آینده (سهام خاص) خریداری کردم. الان هیچ نام و نشانی نتونستم ازش پیدا کنم. اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.

پاسخ

لیلا

میخوام درمورد شرکت بادران گستران بدونم چه جور شرکتیه و مجوز داره یانه

پاسخ

اعظم محققی

باسلام میخوام آگهی تغییرات بزنم راهنمایی میخواستم

پاسخ

05437232696

تغییرنام شرکت چکاربایدکرد

پاسخ

keyvan

سلام بنده سال های 83 یا 84سهام شرکتی با نام شرکت صنایع راهسازی و معدن ایران سهامی عام رو از طریق بانک تجارت خرید کردم.و دوسال،سال 84و 85 هم سود از دفتر امور سهام که در تهران بود دریافت کردم. ولی سال 86با مراجعه دوباره به دفتر شرکت برای دریافت سود با کمال تعجب دیدم شرکت نقل مکان کرده،از هر کی پرسیدم جوابی دریافت نکردم و کسی هم به تلفن ها جواب نمیداد!!! داخل اینترنت هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم. نه در بورس،نه ثبت شرکت ها. میشه راهنمایی کنید. ممنون از لطف شما و وقتی که برای بنده می گذارید. کیوان آقامحمدی.

پاسخ

صادق اشرفپور

پیشگامان فناوری عصراریا تهران خودرولیزینگی استعلام این شرکت که اعتباردارد

پاسخ

1

11

پاسخ

سید احمد خانی

ادرس شرکت نیک سازان نگین پارسیان با شماره ثبت ۵۲۰۱۴۳

پاسخ

اکبر بندعلی

ثبت شرکت

پاسخ

gheysari_gh

سلام لطفا آخرین آرایش سهام ثبت شده شرکت فرآوری مواد پروتئینی بهبهان را با شماره ثبت 922 را به شماره اعلام شده ارسال بفرمایید

پاسخ

محمدهادی مشکل گشا

درود خدای مهربان بر شما .جناب مهندس جسارتا الان یک شرکت خدماتی با مسئولیت محدود به ثبت رساندیم و نزدیک به 9 ماه هست که پیگیر کد اقتصادی هستیم .الان میخوایم برند را به ثبت برسانیم چکار باید کرد از کجا شروع کنیم لطفا راهنمایی نمایید .سپاس

پاسخ

موسسه حقوقی حامیان چتر عدالت سبز

سلام جناب در این باره موسسه حقوقی ما با کمال میل در خدمت شما هست تا با مشاوره رایگان مشکل شمارو درست کنه و حتی در کمترین زمان با نازل ترین قیمت کاره شمارو به انجام برسونه تسویه پس از انجام کار هست خوشحال میشیم با ما در تماس باشید 02144011723

پاسخ

سارا سوری

شرکت مسئولیت محدود بوده دوباره با همان هیات مدیره فعال میشه یا نیاز به مجمع برای تمدید یا انتخاب هیات مدیره داره ؟

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

درود بر شما، در ابتدا شما باید به اساسنامه ی شرکت خود مراجعه نمایید. عموما مدت تصدی اعضا هیئت مدیره در شرکت های با مسئولیت محدود بصورت نامحدود می باشد. در صورتیکه این قضیه قید شده باشد، نیاز به تمدید نخواهد بود.

پاسخ

دکتر بهر وزلطیف

در خصوص ثبت شرکت در کشور ما در ایران سوالی دارم و ایا اتباع المان تصمیم خرید ملک را دارند

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

سلام بله شما هم میتوانید در ایران شرکت به ثبت برسانید

پاسخ
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...