ما در این مقاله تلاش برآن داریم تا درباره ی اداره ثبت شرکتها در کرج مطالبی را ارائه نماییم مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اداره ثبت شرکتها در کرج

هدف از تاسیس اداره ثبت شرکت ها جهت سهولت تبدیل شدن اشخاص حقیقی به حقوقی بواسطه ثبت شرکت میباشد و این امر رونق و پیشبرد در  اهداف کسب و کار  مردم را هموار میسازد.با توجه به پیشرفت ها و موفقیت هایی که طی سال های اخیر در زمینه سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و تکنولوژی های روز داشته ایم دولت تصمیم گرفته است با تهیه و تدوین برنامه های طولانی مدت و اجرای برنامه ها به کشوری تبدیل شویم که علاوه بر اینکه در ابعاد سیاسی و اجتماعی و اقتصادی ، تکنولوژیکی توسعه یافته ایم از نظر فرهنگی نیز پیشرفت داشته باشیم ، بنابراین تمام ارگانها سعی دارند و موظف هستند که برنامه های سال های آینده خود را در چنین زمینه و چهارچوبی به حرکت درآورند ، از جمله موضوعات مهم در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی ثابت کردن مالکیت و حقوق افراد است . به همین منظور سازمان ثبت اسناد و املاک تصمیم دارد که با بهرمندی از تجربه ملل دیگر یک مدل بومی را برای جمهوری اسلامی ایران تهیه و تبیین نماید و برنامه های طویلی را چیده و برای تنظیم برنامه های آینده خود در تلاش است که  با تحقیق و تفحص بر نظام های ثبتی کشورهای دیگر راه حلی برای تغییر و تحول در سازمان ثبت کشور(اداره ثبت شرکت ها) ایجاد نماید. در نتیجه این تحقیق صد در صد مواردی وجود دارد که برای به وجود اوردن گستره دید برنامه ریزان، کارشناسان  و مدیران سازمان ها عملکرد جدیدی خواهد بود که می تواند در اهداف آینده کشور مورد تاثیر باشد،در نتیجه تصمیم گرفتیم که اداره ثبت شرکت ها را بهتر بشناسیم اداره ثبت شرکتها جزئی از سازمان ثبت اسناد و املاک زیر مجموعه سازمان قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران می باشد و تمام موارد مربوط به ثبت انواع شرکت وظیفه این سازمان می باشــــــد.

مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای کرج 

همانطور که در قسمت های قبل هم گفته شد اداره ثبت شرکتها  جزئی از سازمان ثبت اسناد و املاک و زیر مجموعه قوه قضاییه می باشد . متقاضیان ثبت شرکت در کرج پس از مراجعه به سامانه الکترونیکی ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری و کامل کردن مراحل سیستمی ثبت نام و تنظیم و تدوین اوراق ثبتی شرکت ها با توجه به قوانین وضع شده در قانون تجارت پس از تایید نام شرکت و امضا اوراق توسط اعضا و سهامداران شرکت اوراق ثبتی به همراه کپی برابر اصل مدارک شناسایی اعضا و سهامداران و جواب سوپیشینه کیفری و دیگر مدارک مورد نیاز جمع اوری می شود و از اداره پست استان در پوشه و پاکت های مخصوص اداره ثبت شرکت ها به ادرس اداره ثبت شرکت های کرج ارسال می شود.پرونده ارسال شده به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری پس از بررسی صحت مدارک ارسال شده با توجه به ثبت نام سیستمی به مرحله کارشناسی می رود و در انجا پس از طی نوبت توسط کارشناسان تایید و آگهی صادر میشود . آگهی صادر شده به همراه یک نسخه از اوراق ثبتی ارسال شده توسط رئیس اداره ممهور به مهر سازمان ثبت اسناد و املاک می گردد. پس از صدور آگهی شرکت به شرکت شماره ثبت و شناسه ملی تعلق می گیرد و شرکت رسما می تواند شروع به فعالیت نمایند.

 انواع شرکت های ثبت شده در اداره ثبت شرکتهای کرج

انواع شرکت ها  در اداره ثبت شرکتها ازجمله سهامی عام‌، سهامی خاص، با مسئولیت محدود، تضامنی، مختلط غیرسهامی، مختلط سهامی، نسبی و تعاونی و موسسات تجاری و غیر تجاری  در اداره ثبت شرکتهای کرج  به ثبت می رسد و هرکدام از این شرکت ها با توجه به قانون تجارت دارای شرایط خاص و اساسنامه مربوط به قالب ثبتی خود می باشند که متقاضیان جهت ثبت انواع قالب های ثبتی باید به ماده ها و قوانین ذکر شده در اساسنامه توجه داشته باشند و تمام ماده ها را رعایت کنن در غیر اینصورت کارشناسان اداره ثبت مدارک ثبتی را برگشت میزنند و به ثبت نام سامانه ایی ایراد میگیرد. 

برای ثبت شرکت در  اداره ثبت شرکتها کرج از کجا مشاوره بگیریم

برای ثبت شرکت در اداره ی ثبت شرکتها  میتوانیم از مجموعه ی ثبتی پایش به آدرس کرج طالقانی جنوبی طبقه ی فوقانی بانک سرمایه طبقه ی 7 واحد 702 مراجعه کرده و کلیه مراحل را بصورت رایگان مشاوره و در صورت لزوم میتوانید مراحل ثبت شرکت را به این مجموعه سپرده تا در سریع ترین زمان ممکن کار شما را به اتمام برسانند.

از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید صمیمانه سپاسگزاریم.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...

برگزاری مسابقه اینستاگرمی مسابقه اینستاگرمی