خانه

استعلام ثبت شرکت

 اکثر موکلین خواستار یک استعلام اولیه از نام شرکت در مراحل اولیه ثبت شرکت هستند. و این مسئله به دلیل تعدد تشابه اسامی شرکتها در ثبت نام شرکت می باشد.

استعلام آنلاین برند

 از آنجا که تعدد برندها در بازار داخلی ایران و همچنین خارج از ایران با گستردگی عمیقی روبه رو است نیاز است که قبل از ثبت برندهای تجاری نسبت به استعلام برند اقدام نمائید.

ثبت تخصصی شرکت در کرج

یکی از عمده ترین فعالیت های ثبت شرکت بین الملل، ثبت تخصصی شرکت در شهرهای مختلف می باشد. برای ثبت شرکت در کرج با پایش در تماس باشید.

درباره مجموعه ثبتی بین الملل

موسسه حقوقی بین الملل ( ثبت بین الملل ) افتخار دارد که بیش از 19 سال تجربه در کلیه ی حوزه های ثبت شرکت ،ثبت برند ،ثبت تغییرات ،طرح و جواز تاسیس صنایع ،کسب نشان حلال ،ثبت طرح صنعتی و همچنین ثبت اختراع ،تخصصی ترین شیوه های نوین حقوقی و ثبتی را به متقاضیان خود ارائه نماید. این مجموعه با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید. بین الملل با ارائه ی چنین خدمات منحصر بفردی در طول این 18 سال افتخار دارد که در موفقیت بسیاری از مراجعان خود سهیم باشد. تلاش ما کسب رضایت شماست.

هم اکنون منتظر تماس شما هستیم

تماس
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Person", "name": "ثبت شرکت بین الملل", "url": "http://bisabt.ir", "sameAs": [ "", "", "", "", "" ] }